Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

BIO

BNI Türkiye Ülke Direktörü Ayşe Aslan, Londra’da Westminster Üniversitesi Media, Arts ve Design Bölümü’nden mezun oldu. BNI – Business Network International ile 2007 yılında Londra’da, Gayrimenkul/Yatırım Danışmanlığı alanındaki işini sürdürdüğü esnada tanışan Aslan, City Üniversitesi, Cass Business School’daki Management eğitimini yarıda bırakarak BNI’ı Türkiye’ye getirmeye karar verdi.

BNI’ın işleyişine hayran kalan Aslan, 15 yıllık Londra serüvenini geride bırakıp, iş hayatından hiç kimseyi tanımadığı, daha önce hiç yaşamadığı İstanbul’a BNI’ın kuruluş çalışmaları için geldi.

BNI’ın Türkiye’deki ilk grubu BNI Orion’u 4 Eylül 2012’de kuran ve hemen akabinde BNI Anatolia ve BNI Bosphorus gruplarının kuruluş çalışmalarını başlatan Aslan, kurduğu lider ekiplerle sürdürdüğü yoğun işbirliği sayesinde ikinci yılın sonunda 400+ üye kazandı. 50’inci ülke olarak kurulan BNI Türkiye’nin “dünyada en hızlı gelişen ülke pazarı” olma başarısına imza attı. BNI Amerika Genel Merkezi tarafından her yıl Kasım ayında Kaliforniya’da düzenlenen BNI International Konferansı’nda, “Yılın En Umut Vaat Eden Ülke Direktörü” ödülüne layık görüldü.

BNI ve felsefesine tutku ile bağlı olan Ayşe Aslan, ülkemiz insanlarının geleneklerinde var olan “İmece usulü iş bitirme” kültürünü ve “Ne ekersen onu biçersin” anlayışını, BNI sistemi ve “Givers Gain – Kazandır ki Kazan” felsefesi ile mükemmel bir biçimde harmanladı ve iş dünyasına taşıdı.

BNI’ın Türkiye’de sağlıklı ve güvenli bir şekilde inşa edilmesini sağlayarak, 2025 yılı itibariyle 20 bin üye ile 20 bin ailenin hayatına dokunmayı hedefleyen Aslan, BNI Vakfı’nın Türkiye’deki faaliyetlerine öncülük ederek, ülkemizdeki yardıma ihtiyacı çocukların eğitimlerine maddi, manevi destek olabilmeyi de amaçlıyor.